• Yeni
Hex Tepki Silikon Topu, çevik Çevik Eğitim Ekipmanları Hex Tepki Topu Silika Jel Rehabilitasyon Egzersiz Aracı Hassasiyet Eğitimi için

Hex Tepki Silikon Topu, çevik Çevik Eğitim Ekipmanları Hex Tepki Topu Silika Jel Rehabilitasyon Egzersiz Aracı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 122.67

Stokta
Mağazada

Tepki topunu herhangi bir sert duvara, zemine veya yüzeye atın ve top rastgele bir yönde zıplayacaktır.Hızlı tepki süresi, çevik ve patlama potansiyeli geliştirmek için tasarlanmış.Profesyonel sporcular veya sporcular için mükemmel bir eğitim aracı.Silikon malzeme, cilt hissi, reaktifliği artırmak için altıgen tepki topu.Tepki topu eğlenceli bir eğlencedir, tepkinizi ve çevikliğinizi artırabilir, tepki hızını artırabilir, el-göz koordinasyonunu güçlendirebilir, rehabilitasyon egzersiz aracı olarak kullanılabilir.Durum : %100 % yepyeni Öğe türü : Hex Tepki Silikon Topu Malzeme : silikon Renk : mavi Boyutu : Yaklaşık. 6. 5x6.5x6.5 cm/2.6x2.6x2.6in Ağırlık : Yaklaşık. 692g.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!