• Yeni
xhope Geri Masaj Sedye, 3 Seviyeleri Üst ve Alt Duruş Düzeltici Geliştirmek, Relax Bel Desteği Omurga Ağrı kesici Kayropraktik Fitness ekipmanları

xhope Geri Masaj Sedye, 3 Seviyeleri Üst ve Alt Duruş Düzeltici Geliştirmek, Relax Bel Desteği Omurga Ağrı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 71.97

Stokta
Mağazada

Hepsi bir arada sırt sedyesi, duruş düzeltici ve bel desteği.İnsan omurga tasarımının fizyolojik eğriliğine göre rahatlamanıza yardımcı olur. daha fazla erişim için kemer şeklinin 3 seviyeli ayarı.sırt,omuz,boyun vb.İçin uygundur.Kas gerginliğini gidermek, kan dolaşımını teşvik etmek ve yorgunluk hissini hafifletmek için omuz ve sırt kaslarındaki esnekliği artırın.Postural dengesizlikleri düzeltin ve kronik sırt ağrısını etkili bir şekilde hafifletin.Ev, araba, ofis içinde ihtiyacınız olan her yere sadece bir sandalye veya kanepe veya araba üzerinde veya kullanmak olabilir.Açıklama : Hepsi bir arada sırt sedyesi, duruş düzeltici ve bel desteği.Sırtınızı germeyi kolay, güvenli, konforlu ve keyifli hale getirmek için tasarlanmış, omurganız için koruyucu bir bakım cihazıdır.Sadece size en uygun olana sabitleyin, dinlenirken germek için yere yatırın, hatta uzun saatler otururken bir sandalyeye koyun!Rehberlik : Optimum sonuçlar için günde iki kez 5 dakika kullanın Öğe Türü : Masaj Gevşeme Malzemeler : ABS Paket ağırlığı : 0.530 kg Paket Boyutu ( U x g x y) : 38.50x25. 50x6. 50 cm / 15. 16x10. 04x2. 56 inç Paket içeriği : 1 x masaj sedyesi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!