• Yeni
OUTSTANDER T-Bar Sıra Platformu için 2-İnç Olimpik Barlar ile Çift D Kolu Eki, Halter Sonrası Eklemek Mayın Ağır Çelik ile Sabitleme Topuzu, 360° Döner, Çok Fonksiyonlu Spor Ekipmanları

OUTSTANDER T-Bar Sıra Platformu için 2-İnç Olimpik Barlar ile Çift D Kolu Eki, Halter Sonrası Eklemek Mayın

Ziyaretçi izlenme:
₺ 131.97

Stokta
Mağazada

T-bar sıra platformu ve Çift D kolu eki, çok çeşitli egzersizler için fitness ekipmanları, tam vücut egzersiz aksesuarı.Hızlı ve kolay montaj, 1. T-Çubuk sırasını ağırlık plakaları, 2 ile sabitleyin. Çubuğu takın, 3. Çubuğu güvenli düğmeyle sıkın.Elektrostatik kaplamalı dayanıklı, uzun ömürlü, korozyon önleyici çelik malzeme.Paket, T çubuğu sıralı mayın platformunu, sabitleme düğmesini ve çift D kolu ataşmanını içerir.2 İnç (50 mm) Olimpik Çubuklara uyar, taban 2 inç (50 mm) ağırlık plakalarına uyar, V kolu boyutları : 19 x 16,5 x 14 cm.50 mm / 2 inç Olimpik Çubuklar için OUTSTANDER T-Bar Sıra Platformu, Sabitleme Düğmesi ve Çift D Tutamak Eki ile Çok fonksiyonlu fitness Ekipmanları OUTSTANDER T-Bar Sıra, egzersizlerinizi daha etkili, çeşitli ve eğlenceli hale getirmeye yardımcı olacaktır - ister haftada birkaç kez evde egzersiz yapın, ister her gün spor salonuna gidin.Antrenmanınıza yeni izole ve tam vücut egzersizleri ekleyin ve kaslarınızı hayal bile edemeyeceğiniz şekilde şok edin.Bir tank gibi inşa edilmiş ağır hizmet tipi çelik malzeme-En zorlu antrenmanlarınızda bile sizinle birlikte gitmeye hazır.Detaylara, kaliteye ve dayanıklılığa dikkat edilerek tasarlanmış ve üretilmiştir.Maksimum sağlamlık ve kalıcı bağlantı için Elektrostatik Toz Boya ile kaplanmış en yüksek kalitede katı çelikten imal edilmiştir.Çift D Kolu Kablo Çift kayma kolu daha egzersizleri ve, omuzlar, biseps, triseps ve çekirdek geri geliştirmek ve kavrama güçlendirmek sağlar dokulu, olmayan kolu D Eki Attachmentİncluded.Kablo makinelerinde veya T-Bar Sıra Platformunda Çift D Tutamaç Ataşmanını kullanabilirsiniz.Emniyet düğmesi ile donatılmışgüvenlik düğmesi, egzersiz sırasında halterin kaymamasını sağlar.Hızlı montaj ve kullanımı kolayhemen hemen sıfır yer kaplarken, sondaj yapmadan egzersizlerinize çok yönlülük katın.1. Tabanı ağırlık plakaları ile sabitleyin2. Çubuğu takın ve topuzla sabitleyin3. Halterinize ağırlık ekleyin ve 2 inçlik Olimpik Çubukları kaldırmaya hazırsınız OUTSTANDER T-Bar Sıra Platformunun bu versiyonu 2 inç (50 mm) Olimpik çubuklara uyacak şekilde tasarlanmıştır.Bu teklife dahil1x T-Bar Satır Platformu1x Çift D Kolu Eki (V Çubuğu Eki)1x Sabitleme düğmesit-Bar Satır Platformunuzu bugün alın!Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin .Herhangi bir zamanda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!