• Yeni
Savaş Halat Spor Gücü Eğitim Halat Ev Tırmanma Halat Güçlendirilmesi Tüm-Yuvarlak Egzersiz Aşınmaya Dayanıklı Polyester (Renk: Gri + Pembe, Boyutu : 15m60mm)

Savaş Halat Spor Gücü Eğitim Halat Ev Tırmanma Halat Güçlendirilmesi Tüm-Yuvarlak Egzersiz Aşınmaya Dayanıklı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 140.40

Stokta
Mağazada

aerob 【Aerobik egzersizde size yardımcı olun】 : Egzersizinizi yeni bir seviyeye yükseltin!% 100 savaş ipi, yağ yakmak için aerobik egzersiz yapmanız gereken karın, kol, omuz, sırt ve bacak egzersizleri de dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılar!. 【Süper dayanıklı malzeme yapısı】 : Yüksek kaliteli polyester malzemeden yapılmış ve makine ile dokunmuştur.Ağırlıklı spor ipiniz üzerinde ciddi bir aşınmaya neden olmaz.Kaplamalı tutamak ellerinizi koruyabilir ve tüm eğitim ve egzersizleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilir!Yüksek mukavemetli savaş ipimiz en zorlu antrenmanınızdan daha güçlüdür. Choice【Seçiminiz için çoklu boyutlar】 : Mağazamız, farklı egzersiz seviyeleri için gereksinimlerinizi karşılayabilecek, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla boyuta sahiptir. 9m*60mm , 12m*60mm , 15m * 60mm. ◆ 【Kolay saklama】 : Avluda veya içeride egzersiz yapabilirsiniz.Savaş ipimiz her yer için uygundur; Egzersiz yaptıktan sonra, alanınızı işgal etmeden bir köşeye bağlayabilir ve saklayabilirsiniz. ◆ 【Kaliteli Hizmet】 : Savaş ipimizi güvenle satın alabilirsiniz.Savaş ipi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bana e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.24 saat içinde size cevap vereceğim ve sorunu sizin için mükemmel bir şekilde çözeceğim.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!