• Yeni
Duvara Monte Dolap, Dahili 35 İnç Katlanır Ütü Masası, Giyinme Aynası, 4 Depolama Rafı ve 2 Giysi Askısı, Çamaşır Odası, Dikiş Odası, Yatak Odası, 95x35.5x17.5cm(37.4x14x6. 9inch)

Duvara Monte Dolap, Dahili 35 İnç Katlanır Ütü Masası, Giyinme Aynası, 4 Depolama Rafı ve 2 Giysi Askısı, Çamaşır

Ziyaretçi izlenme:
₺ 509.97

Stokta
Mağazada

★KULLANIMI KOLAY : Önü ayna ile bu ütü masası dolabı kapatıldığında geleneksel bir duvar aynasına benziyor.Ama artık, sadece bağlı bacak üzerine ütü masası dolabı, unlatch ve alt yastıklı tahta kapı açıkmış gibi ütü var ve başlamak için hazırsınız. ★YERDEN TASARRUF sağlayan SEVİNÇ : Duvara Monte Ütü Masası Dolabımız çamaşır odasında, zanaat odasında, dikiş odasında,yatak odasında,herhangi bir odada yerden tasarruf sağlayan bir sevinçtir!Bu ütü masası dolabı ile her şey tek bir alanda elverişli bir konuma sahiptir. ★MULİTİ AMAÇLI : Ütü masası dolabının içindeki raflar, ütünüzü, nişasta şişenizi, makasınızı, dikiş kitinizi ve daha fazlasını saklamak için kullanılabilirken, 2 kanca taze preslenmiş eşyalarınızı tutar. ★KARARLI VE dayanıklı : Duvar içi ütü masası dolabı,yüksek kaliteli masif MDF ahşaptan yapılmıştır, bu da kullanım için daha uzun süre dayanmasını daha kararlı ve dayanıklı hale getirir. ★ÜCRETSİZ MONTAJ : Montaj yok, Sadece kuruluma ihtiyacınız var.Ütü masası saklama dolabımız her oda dekorasyonunda kullanılabilir.Sadece kabini üzerine takın wall.No montaj gerekli, sadece duvara asmanız gerekiyor.Açıklama : Ütü, duvara monte ütü merkezimizle artık korkunç bir angarya değil.Tek yapmanız gereken kilitli kapıyı açmak, kurulum için tahtayı indirmek ve hazırsınız!MDF ahşaptan yapılmış, duvara asın ve yüksekliği destek ayaklarının uzunluğu kadar yüksek tutun.Ütü masası rahat, istikrarlı ve şıktır.aksesuarlarınız için 4 depolama rafı.ütü masası dolabını saklayın, eşyalarınızı yakınınıza asmak için iki kanca vardır.Dolap katlandığında önünüzde bir giyinme aynası var ve kendinizi iyi makyaj yapabilirsiniz.Özellikleri : Duvara asmak.Destek ayakları braketi, daha kararlı.4 Depolama raflı iç dolap.Metal plaka daha sağlam ve dayanıklıdır.Kullanılmadığında ütü masasını kapattığınızda yerden tasarruf edin.Kurulum Kılavuzu : 1.Duvara bir delik açın2. Tahtanın açılmasını istediğiniz yere göre kesimin yüksekliğini seçin.3. Kabini çerçeveleme saplamalarına sabitleyin.Rafların altına vidalayın.4. Kapıyı takın.Kapıya menteşeler takın.Kapıyı kaldırın ve dolap çerçevesine deldiğiniz deliklerle hizalayın.Kapıyı takmak için menteşeleri kabine vidalayın.95x35 Dolap Kıyafet Ütü Board Color : White Whole Wood Stand boyutu Malzeme : Çelik Boru, Demir Tube Accessories : Giyim Rack Application : Katlama, Duvar Mounted Board Malzeme özellikleri : Style : : .Bölüm".37 5 cm.4x14x6.9 inches Weight : 12kg Package Dahil : 1 x Ütü masası, Dolap.

Karakterislikler teklif

Style:
Folding, Wall Mounted
Board Material:
Wood
Stand Material:
Steel Tube, Iron Tube
Accessories:
Clothes Rack
Application:
Cabinet Clothes Ironing Board
Color:
White
Whole size:
95x35.5x17.5 cm/ 37.4x14x6.9 inches
Weight:
12kg
Package Included:
1 x Ironing Board Cabinet :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!