• Yeni
Boncas Geliştirilmiş Ayarlanabilir Elastik Önyükleme Klipsleri Önyükleme Kayışları Pantolon Klipsleri Üzengi Bacak Kayışları Pantolonunuzu Sıkışmış Halde Tutar

Boncas Geliştirilmiş Ayarlanabilir Elastik Önyükleme Klipsleri Önyükleme Kayışları Pantolon Klipsleri Üzengi

Ziyaretçi izlenme:
₺ 29.97

Stokta
Mağazada

Geliştirilmiş Sağlam Pantolon Klipsleri Üzengi : Yüksek kaliteli cilalı metal klipsler, pantolonunuzu hacim ve rahatsızlıktan sıkı tutmak için kelepçeler.Pantolonunuza zarar vermeyeceğinden emin olmak için plastik dişler takın.Uzunluğu ayarlanabilir : Çift dokuma elastik dokuma polyester, güçlü ve yumuşak.Önyükleme kayışları 5.2 inç ila 9 inç arasında ayarlanabilir, 16 inç'e kadar gerilebilir, bu da farklı amaçlara uygun hale getirir.Pantolonunu yürüyorsun, at, bisiklet veya motosiklet sürme, kot pantolon klipleri tutabilir, pantolon, çizme ya da ayakkabı ya da sıkışmış.olursa olsun sıkışmış : devam Bacak kayışları pantolonunuzu bacaklarınıza sabitler, kaymaz.Bükülmeyi önleyin : Pantolonunuzun dizlerinizde veya ayak bileklerinizde demetlenmesi gerçekten rahatsız edicidir, bu pantolon tutucular demetlenmeyi önleyecek ve bot giydiğinizde pantolonun iyi görünmesini sağlayacaktır.Çoklu kullanım : Pantolon klipsleri çok pratiktir.Motosiklet pantolon klipsleri, pantolon askıları, çarşaf tutucular, eldiven ve eldiven klipsleri olarak da kullanabilirsiniz.Elle yıkayın, bir ile yıkamayın machine.Do güçlü bir şekilde sıkmayın.Not : Tüm stiller köpüklü bantla birlikte gelmez.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!