• Yeni
[6 Paket] 3A Hızlı Manyetik Şarj Kablosu (3.3ftx4 + 6. 6ftx2), 360° ve 180° Dönme Veri Aktarımı Manyetik Kablo, C Tipi ve Mikro USB ile uyumlu Manyetik Telefon Şarj Kablosu

[6 Paket] 3A Hızlı Manyetik Şarj Kablosu (3.3ftx4 + 6. 6ftx2), 360° ve 180° Dönme Veri Aktarımı Manyetik Kablo,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 71.97

Stokta
Mağazada

Yutmamak için çocuklardan uzak tutun.Yangından kaçınmak için ateşten/ısı kaynaklarından uzak tutun.Kısa devreyi önlemek için şarj sırasında manyetik konektörü metal/metal parçalardan uzak tutun.Bu USB Manyetik şarj kablosu, cihazlarınızı kullanırken şarj deneyimini daha rahat hale getirmek için düz şarjdan 90 derecelik açı şekli şarjına kadar 360 derece ve ayrıca 180 derece döndürülebilir!.Adı : 3.0 QC Hızlı Manyetik Şarj Kablosu.Uzunluk : 3.3 ft x 4 9 V / 2 A (Max).Veri Aktarımı : 480mbps'ye kadar destekler. *QC 3 A Hızlı Şarjın çalışması için hızlı şarj özellikli adaptör/fişe ihtiyacınız olacaktır*.Yutmayı önlemek için çocuklardan uzak tutun Yangından/ısı kaynaklarından uzak tutun Kısa devreyi önlemek için şarj sırasında manyetik konektörü metal/metal nesnelerden uzak tutun.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!