• Yeni
Semote CT-RC1US - 19 NS-RCFNA-19 NS-RCFNA-21 CT-RC1US-21 Toshiba ve Insignia Fire/Smart TV Edition Televizyonlar için Yedek Uzaktan Kumanda (Sesli Arama Yok)

Semote CT-RC1US - 19 NS-RCFNA-19 NS-RCFNA-21 CT-RC1US-21 Toshiba ve Insignia Fire/Smart TV Edition Televizyonlar

Ziyaretçi izlenme:
₺ 65.97

Stokta
Mağazada

Toshiba ve Insignia Fire Smart TV ve Insignia Fire Smart 4 K TV'ler için Semote Yedek Uzaktan Kumanda.Bu Insignia Toshiba fire TV uzaktan kumandasında MİKROFON yok, Sesle Çalışmayı desteklemiyor.Uzaktan kumandanın sadece kullanmak için 2 adet AAA pil içine konması gerekir, herhangi bir programlama kurmaya gerek yoktur.Destek Modeli : CT-RC1 US-19 NS-RCFNA-19 NS-RCFNA-21 CT-RC1 US-21;.Eğer Çift başarı Öncelikle Unutmayın : güç kablosunu prizden çekin ve sonra geri Yangın cihazı güç kablosunu takın, ayrıca pili çıkarın ve uzaktan pil instert geri, Sonra yukarıdaki eşleştirme adımı Tekrarlayın; Ev düğmesine Basın ve 15 saniye basılı Tutun, sonra bırakın, sonra uzaktan otomatik olarak TV ile eşleştirmek gerekir(Giren Çift modu) 60 saniye bekleyin.Toshiba Akıllı Yangın TV Sürümü.ınsignia Akıllı Yangın TV Sürümü.Herhangi bir programlama olmadan kutunun dışında çalışır.Çalışmak için sadece 2 adet AAA pil takın(dahil değildir).

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!