• Yeni
Airpods ile uyumlu Kılıf PC Hard Case Koruyucu Anahtarlık ile Patricks Gün Şans Yonca Kablosuz Şarj Kılıf Tam Koruyucu Cilt Aksesuarları

Airpods ile uyumlu Kılıf PC Hard Case Koruyucu Anahtarlık ile Patricks Gün Şans Yonca Kablosuz Şarj Kılıf Tam

Ziyaretçi izlenme:
₺ 29.97

Stokta
Mağazada

Mükemmel Uyum : Bu şık koruyucu yumuşak sert kılıf kapak için tasarlanmış Hava Bakla Kılıfları cilt için kadın erkek.Airpod'larınızı darbelere, düşmelere ve çizilmelere karşı korur.Yüksek kaliteli Malzeme : Bu benzersiz koruyucu kılıf, bireysel desenlerle basılmış,mükemmel bir şekilde dekore edilmiş ve aksesuarları koruyan ithal yüksek kaliteli sert PC malzemelerinden yapılmıştır.Kapsamlı Koruma : Tam kapsama tasarımı airpod'larınızı koruyabilir.Ekipmanınızı hasar ve çizilmelere karşı koruyun, kaymaz ve toz geçirmez hale getirin ve her gün temiz tutun.Şık Tasarım : Koruyucu kılıfımız kablosuz şarjı etkilemez.Alt şarj portu, koruyucu kapağı çıkarmadan airpod'ları kolayca şarj edebilir.Zarif Hediyeler : Airpod koruyucu kılıf, Noel, Şükran Günü, doğum günleri ve partiler için küçük bir hediye olarak idealdir.Çok hoşlarına gidiyor.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!