• Yeni
tomtoc Dikey iPad kılıfı Pro 11-inç M1 3rd Gen 2021, 3 Kullanım Modu için Manyetik Standlı İnce Koruyucu Bükülmez Kılıf, Kablosuz iPad Kalem Şarjı Desteği, Otomatik Uyku / Uyandırma Kapağı, Beyaz

tomtoc Dikey iPad kılıfı Pro 11-inç M1 3rd Gen 2021, 3 Kullanım Modu için Manyetik Standlı İnce Koruyucu Bükülmez

Ziyaretçi izlenme:
₺ 131.97

Stokta
Mağazada

İyi tasarım çalışma şeklinizi değiştirir : Bu i Pad kılıfı, i Pad Pro M1'inizle yeni bir çok yönlülük seviyesi için tasarlanmıştır. Her zaman verimli yaratım ve çıktı sağlamanıza ve sizi en üst düzeyde çalışmaya devam ettirmenize izin vermeyi hedefleyin.Nihai i Pad kılıfı deneyimi : 3 kullanım modu ve çeşitli olasılıklara sahip benzersiz i Pad Pro kılıfı : Facetime aramasında çekici görünmek için portre modu, Manzara ve Eskiz kolayca bağlamak ve serbestçe çizmek içindir.Kendiniz için en iyisini getirmek için güçlü bir araç haline getirin.İnce ama yine de sağlam : Hafif ve sağlam tasarım kalır ve STD-810 H Askeri Standart Düşüşünü geçer Test.Be kazara çatlaklar, çizikler vb. Varsa endişesiz.Koruyucu iç kapak sayesinde i Pad'in ekranı temiz ve ayna gibi kalır.i Pad için ayrıca i Pad Pencil için : i Pad Pencil'ınızı omurgadaki yerleşik entegre tutucuya saklayın, otomatik eşleştirme ve şarj etme konusunda hiçbir engel yoktur. (i Pad Kalem dahil değildir).Ürün garantisi : 2021 i Pad Pro M1 11 inç 3.Nesil (Modeller : A2301, A2459, A2460) varsa, davayı sorgulamadan alın, 30 günlük ücretsiz iade veya değişim ve 12 aylık sorunsuz garanti veriyoruz, her sorun için sizi ele geçirdik.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!