• Yeni
NEDEN-YUE Holografik Projeksiyon Fanı-Holografik Projeksiyon 3D Askıya Duvara Monte Reklam Makinesi Stereo Çıplak Göz Fanı Led Ekran Açık (Renk: AB, Boyut:T40 Vurgu)

NEDEN-YUE Holografik Projeksiyon Fanı-Holografik Projeksiyon 3D Askıya Duvara Monte Reklam Makinesi Stereo

Ziyaretçi izlenme:
₺ 267.60

Stokta
Mağazada

●Soğutma, üç boyutlu, holografik, dikkati artırma ve görsel etkiyi artırma.İçeriği değiştirmek ve yükseltmek için uzaktan manipüle edilebilen içeriği iletmek için kablosuz internet erişimi. ●Daha geniş bir kullanım yelpazesi ile küçük boyutlu, taşınabilir ve kurulumu kolaydır. ●Net görüntüler, reklam içeriğinin değiştirilmesi kolay, ortak görüntüleri, animasyonu, görüntü gösterimini destekler. ● Sinemalar, havaalanları, alışveriş merkezleri, metrolar, kentsel reklamlar, sergiler ve diğer yerler için uygundur. ●Canlı holografik ekranlı ürünler, ürün detaylarının dinamik gösterimi, tanımlanması kolay, bilgi ve uygulamaları için uygundur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!