• Yeni
Qınlorgo Vizör Koruyucu Göz Fincan, DK-28 Mercek Vizör Lastiği Küçük Boyutu Aşınma Direnci Korozyon Direnci Kauçuk için D7500 Kamera

Qınlorgo Vizör Koruyucu Göz Fincan, DK-28 Mercek Vizör Lastiği Küçük Boyutu Aşınma Direnci Korozyon Direnci

Ziyaretçi izlenme:
₺ 150.60

Stokta
Mağazada

Kamera Seviyesini Koruma : seviye, kamera tripoda monte edildiğinde kameranın seviyesini korumayı kolaylaştırır.Kullanımı kolay : Küçük boyutlu ve hafif, kurulumu ve çıkarılması kolaydır ve çok pratik bir kamera aksesuarıdır.Korozyon Direnci : Kameranın üstündeki soğuk, kameranın üstündeki el fenerinin bağlantı kontaklarını korozyondan koruyabilir.Uygulanabilir Modeller : Vizör vizör kapağı kiti D7500 kamera için uygundur.Vizör Koruması : Vizör kapağı, optik vizörü çizilmelere ve aşınmaya karşı koruyabilir.Özellik : 1. Vizör Koruması : Vizör kapağı, optik vizörü çizilmelere ve aşınmaya karşı koruyabilir.2. Kamera Seviyesini Koruma : seviye, kamera tripoda monte edildiğinde kameranın seviyesini korumayı kolaylaştırır.3. Korozyon Direnci : Kameranın üstündeki soğuk, kameranın üstündeki el fenerinin bağlantı kontaklarını korozyondan koruyabilir.4. Uygulanabilir Modeller : Vizör vizör kapağı kiti D7500 kamera için uygundur.5. Kullanımı kolay : Küçük boyutlu ve hafif, kurulumu ve çıkarılması kolaydır ve çok pratik bir kamera aksesuarıdır.Nasıl Kullanılır : 1.Kameranın orijinal vizör kapağını çıkarın.2. DK-28 vizör kapağını takın.3. Su terazisini veya soğuk ayakkabı kapağını kameranın üstüne takın.Şartname : Öğe Türü : Vizör vizör lastiği Kitİrenk : Resim gösterildiği gibimalzeme : Plastik + kauçukağırlık : Yaklaşık.13g / 0.5 ozuygulanabilir Modeller : Nikon D7500 Kamera için Paket Listesi : 1 x Vizör Gözlüğü1 x Soğuk Ayakkabı Kapağı1 x su terazisi.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Viewfinder Eyecup Kit
Color:
As Picture Shown
Material:
Plastic + Rubber
Weight:
Approx.13g/0.5oz
Applicable Models:
for Nikon D7500 Camera
Package List:
1 x Viewfinder Eyecup :
1 x Cold Shoe Cover :
1 x Spirit Level :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!