• Yeni
Kapler Vuruş Kafesi Beyzbol Softbol, Vuruş Net Arka Bahçe Beyzbol Softbol Eğitim Ekipmanları, Çelik Çerçeve ve Net ile Büyük Vuruş Kafesi Net.

Kapler Vuruş Kafesi Beyzbol Softbol, Vuruş Net Arka Bahçe Beyzbol Softbol Eğitim Ekipmanları, Çelik Çerçeve

Ziyaretçi izlenme:
₺ 51.90

Stokta
Mağazada

Beyzbol ve Softbol Vuruş Kafesi : Boyut 13ft Uzunluk x 10ft genişlik x 10ft yüksekliğinde, vuruş kafesi beyzbol vuruş ağı kafesi ve softbol antrenman vuruş kafesi olarak kullanılabilir.Oyuncunun vuruş doğruluğunu arttırmak ve top hasar binasını daha iyi durdurmak, özellikle de topun komşunun penceresine çarpmasını durdurmak.Montajı Kolay : Vuruş kafesinin montajı ve sökülmesi kolaydır, küçük bir avlu, büyük açık beyzbol softbol eğitim kafesi ekipmanı için bile arka bahçeyi açık havada eğitmek için uygun vuruş kafesi.Ağır Hizmet Malzemesi : 19mm yüksek mukavemetli çelik çerçeve ve 12.7 mm fiberglas direk, beyzbol sopası kafesini daha güvenli ve güvenilir hale getirir, uzun tine beyzbol arka bahçesinde eğitim için ağır hizmet tipi vuruş ağı kafesi.Genç Yeni Başlayanlar için Daha Uygun : Vuruş kafesi, özellikle genç yeni başlayanlar için herhangi bir seviye oyuncu beyzbol ve softbol eğitimi için uygundur, beyzbol için mükemmel boyutta vuruş ağı kafesi ve softbol arka bahçesinde eğitim.Açık Havada Eğitim için Taşınabilir : Güçlü çubuklar ve hafif örgü, vuruş kafesinin açık havada taşınmasına izin verir, ayrıca bir taşıma çantası ile birlikte gelir, vuruş net kafesini açık havada almak ve istediğiniz her yerde eğitim almak için kolaylık sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!