• Yeni
Aoneky Polyester 8x8x20ft Bükülmüş Düğümlü Beyzbol Vuruş Kafes Netleştirme-NET SADECE-Direkleri ve Çerçeve Kitleri Dahil Değildir-Küçük Pro Garaj Softbol Vuruş Kafes Net

Aoneky Polyester 8x8x20ft Bükülmüş Düğümlü Beyzbol Vuruş Kafes Netleştirme-NET SADECE-Direkleri ve Çerçeve

Ziyaretçi izlenme:
₺ 779.97

Stokta
Mağazada

Lütfen bu ürünün SADECE tek parça vuruş kafesi ağı olduğunu ve direkleri, çerçeveyi vb.İçermediğini unutmayın.Giriş kapısı (halat kenarlıklı) yan tarafta : 3.2 'W x 6.4' H. UV stabilize ve çürümeye dayanıklı 4mm mukavemetli polyester kordondan, düğümsüz örgü konstrüksiyondan, 1.5 " kare örgü örgüden yapılmıştır.Tamamen kapalı, çatı ve kenarları birbirine dikilmiş tek parça kafes ağı, tüm kenarlarda overloklu sınır ipi.Dikey Direklere/Çerçeveye, Kablo Süspansiyonuna, Bağımsız Çerçeveye (çerçeveleme dahil değildir) takın.Vuruş ağları UV stabilize ve çürümeye karşı dayanıklıdır.Profesyonel bir siyah renkte gelen Vuruş Kafesi Ağları, üç tarafı ve hepsi birlikte dikilmiş bir çatı ile tek parça halinde gelir.Düğümsüz örgü yapısı, Ağın son derece güçlü olmasını sağlarken, dikey ve yatay kenarlar rakipsiz dayanıklılık için ağır hizmet tipi overlok kenarlarına sahiptir.İster iç ister dış mekanlarda olsun, ağ 1 1/2 inç kare örgü ile DIY vuruş kafesleri için tasarlanmıştır, vuruş kafesi ağları kendi vuruş kafesinizi oluşturmak için mükemmel bir çözümdür Dikkat : SADECE NET - Kutuplar, Kablo ve Çerçeve Kitleri dahil değildir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!