• Yeni
Akrilik Hazneli Trıco 31416 Pirinç Doğrudan Montajlı Atlas Yerçekimi Beslemeli AL Yağlayıcı, 1 pt Kapasite, 3/8 NPT, 3-5 / 8 Çap x 8-7 / 16 Yükseklik

Akrilik Hazneli Trıco 31416 Pirinç Doğrudan Montajlı Atlas Yerçekimi Beslemeli AL Yağlayıcı, 1 pt Kapasite,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 34.50

Stokta
Mağazada

Akrilik hazne versiyonları, 165 derece F'ye kadar olan uygulamalarda uzun ömür için ağır duvarlara sahiptir.Üç konumlu geçiş anahtarı, kullanımı kolay açma-kapama kontrolü ve kuru çalıştırmaları önlemek için bir yıkama seçeneği sunar.Tüm pirinç konstrüksiyonun gümüş lehimlenmesi uzun ömür ve sızdırmaz tasarım sağlar.Şeffaf lake kaplama korozyona karşı dayanıklıdır.NPT dişleriyle (AL) doğrudan montaj, kurulumu kolaylaştırır.Atlas yerçekimi beslemeli yağlayıcı, büyük bir yağ kapasitesinin gerekli olduğu ve ayarlanabilir bir yağ oranının gerekli olduğu ağır hizmet uygulamalarında kullanılır.Güçlendirilmiş pirinç aksamın gümüş lehimli yapısı, yüksek titreşimli uygulamalarda uzun ömür sağlar.Atlas yağlayıcı, rulman veya makine yağlamasında kullanılan farklı yağ akış hızları için ayarlanabilir.Ayarlanabilir damlama hızları, maksimum çok yönlülük için bir kilit halkası ile kolayca ayarlanır ve kontrol edilir.NPT dişleriyle (AL) doğrudan montaj, kurulumu kolaylaştırır.Maksimum çalışma sıcaklığı : akrilik 165 derece F sürekli.Ağır duvar akrilik plastik rezervuar ve yağ görme.Buna-N contası.Pirinç konstrüksiyon.Lake saten kaplama.Pirinç iğneli vana.Kilitleme halkası mekanizması-doğrudan montaj. 1 pt kapasite. 3/8 " NPT.Önlemler 3-5/8" çap tarafından 8-7/16" yükseklik.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!