• Yeni
LXLA Ahşap Yükseltilmiş Köpek Yatağı, Pet Lounge Kanepe Çit ve Basamaklı Lüks Köpek Kulübesi, Köpekler ve Kediler için Mükemmel, Dört Mevsim Evrensel, Kurulumu Kolay (Boyut : XL 90 × 55×70cm)

LXLA Ahşap Yükseltilmiş Köpek Yatağı, Pet Lounge Kanepe Çit ve Basamaklı Lüks Köpek Kulübesi, Köpekler ve Kediler

Ziyaretçi izlenme:
₺ 84.78

Stokta
Mağazada

✔ Yüksek Konfor-Yükseltilmiş köpek yatağı ile uyumak, yerden daha rahat, daha temiz, daha kuru ve daha sağlıklıdır.Yaz aylarında serin kalın veya kışın kızartın!. Durable Dayanıklı ve Kararlı Malzeme-Doğal kafur ahşap çerçeve ( Boya yok) + Ahşap elyaf yatak tahtası.Masif ahşap çerçeve, güçlü stabilite ve yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. ✔ Kolay temizlenir-Evcil hayvan kılı, kir veya kir ahşap çerçeveye yapışmaz.Yüzeyi durulayabilir (sadece musluk suyu) veya yumuşak sabunla elde yıkayabilir ve havanın kurumasına izin verebilirsiniz. ♦ İç veya Dış Mekanlarda-Nakliye için montajı ve sökülmesi kolaydır.Oturma odanızda daha yumuşak hale getirmek, kamp gezilerine çıkarmak veya yardımcınızın güneşte yayılmasına izin vermek için yatak tahtasının üstüne bir yatak gibi bir köpek yastığı yerleştirebilirsiniz. 45kg içinde Evcil Hayvanlar için 23 kg içinde Evcil Hayvanlar için Uygun 13 kilogram içinde Evcil Hayvanlar için Uygun 5kg içinde Evcil Hayvanlar için Uygun 2.5 kg içinde Hayvanlar için (Uygun)))) ✅ Boyutlar — S 45×30×60cm, M 60×45×65cm (L 75×50×65cm (, XL 90×55×70cm (XXL 120×60×70cm (Uygun).

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!