• Yeni
RTOFO Termal Makbuz Yazıcı, Mini Cep Bluetooth / USB Termal Etiket Yazıcı Baskı Kablosuz Makbuz Yazıcı, Çalışma için, DIY Boyama, Açık Mavi

RTOFO Termal Makbuz Yazıcı, Mini Cep Bluetooth / USB Termal Etiket Yazıcı Baskı Kablosuz Makbuz Yazıcı, Çalışma

Ziyaretçi izlenme:
₺ 109.50

Stokta
Mağazada

KÜÇÜK VE KULLANIŞLI - - - - - Yazıcı bir elinde tutulabilir ve cebinize konabilir.Kalınlığı 35'tir. Bir elinde tutulabilir ve yanınızda taşınabilir.BLUETOOTH DOĞRUDAN BAĞLANTI - - - - - Bluetooth doğrudan bağlantı teknolojisinin kullanımı, yazdırmak için wıf'e bağlanması gereken geleneksel yazıcıların sınırlandırılmasını akıllıca önler.Tek tıklamayla bağlantı, özgürce kullanabilir ve yazdırabilirsiniz.TEK tıklamayla yazdırma-soruları aramak, yanlış cevaplar almak ve ilkokuldan liseye kadar çok sayıda konuyu dahil etmek için fotoğraf çekin. -Yazdırmak için basın, yanlış soru kitabına yapıştırın ve başkalarının 1 yanlış soruyu kopyalamasıyla 10 soruyu çözün.GÜÇLÜ UYGULAMA - - - - - Bluetooth yazıcı uygulaması birçok işlev içerir.Etiket, not, resim ve web sayfası yazdırma gibi.Şablon merkezinde birçok şablon vardır ve hepsi ücretsizdir.Sadece ne istersen çıktısını almalısın.TAŞINABİLİR BOYUT VE MODA TASARIMI - - - - - cep yazıcısı basit şık şekil, Her yere götürmenizi sağlayan dahili 1000m Ah pil, tam şarj 1 hafta bekleme süresine sahiptir time.It cadılar Bayramı, Şükran günü, Noel ve tatil hediyesi için çocuk,aile ve arkadaşlar için idealdir.Soru için öğrencilerin yanlış questions Photo arama için Pocket yanlış soru printer Good yardımcı bir eli ile yapılacak printing Can inkless ben Yanlış soru analizi : cebinde 35 kalınlık, koyabilirsiniz bir yazıcı tek elle tutulabilir, ve saniyeler içinde hayatta sana küçük yardımcısı ile yapılabilir : Ofis ve çalışma bir bakışta kaydedilir, ve eğer her gün küçük hedefleri belirleyerek gecikme, yaşam ve çalışma daha yerine getiriyoruz.Marka : RTOFOPower kaynağı : DC5 V/1 APrint türü : termal printing Connection yöntemi : Bluetooth connection Charging arayüz : MİCRO-USBThermal kağıt boyutu : 57x30mm Printer boyutu : 80×80 35mm Built×-pil : aldığınız ürün hakkında herhangi bir sorunuz Varsa, bana bir e-posta gönderiniz 1000 Ah lityum battery After-satış servis : 24 saat içinde size cevap verecektir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!