• Yeni
Aibesy GT1 Cep Termal Yazıcı BT Kablosuz Baskı Fotoğraflar Notlar Makbuzlar Öğrenciler için Mükemmel Hediye Uzun Mesafe Çiftler Aile

Aibesy GT1 Cep Termal Yazıcı BT Kablosuz Baskı Fotoğraflar Notlar Makbuzlar Öğrenciler için Mükemmel Hediye

Ziyaretçi izlenme:
₺ 197.97

Stokta
Mağazada

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Yetkili BT bağlantısı, her zaman ve her yerde bağlantı.Yüksek hassasiyetli baskı kafası, net baskı efekti ve uzun servis ömrü.Resmi süslemeyi, QR kodunu yazdırmayı, sesli mesajı paylaşmayı vb. Destekler.Şık fotoğrafları siyah beyaz olarak basmanın keyfini çıkarın.Dahili 900 m Ah lityum pil, USB kablosu ile şarj edilebilir.Kompakt boyutta taşınabilir BT termal yazıcı, istediğiniz her şeyi hızlı bir şekilde yazdırabilir.İyi bir resim, günlük rutin veya seyahat rehberi olsun, güzel ve kullanışlı olan kitap üzerine basılabilir ve yayınlanabilir.Özellikler : BT bağlantısı, her zaman ve her yerde bağlantı.Yüksek hassasiyetli baskı kafası, net baskı efekti ve uzun servis ömrü.Resmi süslemeyi, QR kodunu yazdırmayı, sesli mesajı paylaşmayı vb. Destekler.Şık fotoğrafları siyah beyaz olarak basmanın keyfini çıkarın.Dahili 900 m Ah lityum pil, USB kablosu ile şarj edilebilir.Birbirlerine uzaktan mesaj göndermek için kullanılabilir, uzun mesafe çiftler için mükemmel bir hediye.Şartname : Renk : Beyaz, Pembe (İsteğe Bağlı) Tip : Termal Yazıcı Kağıt Türü : Termal Kağıt Bağlantı : BT Pil : 900m Ah, 5 V Maks.Çözünürlük : 203 dpi Baskı Hızı : 90 mm / sn Ürün Boyutu : 7.8 * 7.8 * 4 cm/ 3 * 3 * 1.6 ürün Ağırlığı : 181g / 6.4 ozpaket Listesi : 1 * yazıcı 3 * kağıt rulosu 1 * USB Kablosu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!