• Yeni
Mini Taşınabilir Bluetooth Yazıcılar Kablosuz Termal Mürekkepsiz Siyah-Beyaz Baskı,57X25mm Baskı Kağıdı İle 1 Rulo, Baskı Fotoğrafları,Etiketler, Mesajlar, Listeler, Kayıtlar, Qr Kodu (Mavi)İçin

Mini Taşınabilir Bluetooth Yazıcılar Kablosuz Termal Mürekkepsiz Siyah-Beyaz Baskı,57X25mm Baskı Kağıdı İle

Ziyaretçi izlenme:
₺ 989.70

Stokta
Mağazada

Most En Güzel Anlarınızı Ölümsüzleştirin-En iyi anılarınızı doğrudan telefonunuzdan yazdırarak hatırlamanın sevincini yaşayın!. Portable Taşınabilir - Seyahat için kullanışlı!Yazıcı akülü olduğu için, o bir güç kablosu gerekmez ve istediğin zaman yer almak, herhangi bir yerde olabilir. ✔ Bluetooth İle Bağlan-Herhangi bir akıllı telefonu birkaç saniye içinde Bluetooth ile hızlı ve kolay bir şekilde bağlayın. ✔ İstediğiniz Her Şeyi Yazdırın-Birden fazla işlevi destekleyin, fotoğrafları,etiketleri, mesajları, listeleri, kayıtları, QR Kodunu, web baskısını vb. Yazdırabilir.UYGULAMA, fotoğraflarınızı şık hale getirmek için çeşitli yazı tipleri ve temalar sunar. Thermal Termal Baskı Kullanmak-bu, yazdırmak için herhangi bir mürekkebe ihtiyaç duymadığı anlamına gelir!Piyasadaki tüm akıllı telefonlar ile uyumlu!Bilgisayarlar da yazdırmaya bağlanabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!