• Yeni
Hiçbir Çekme Köpek Koşum Köpek Koşum, ayarlanabilir Taktik Köpek Koşum Yansıtıcı Oxford Yumuşak Net Nefes Pet Yelek Küçük Orta Büyük Köpekler için

Hiçbir Çekme Köpek Koşum Köpek Koşum, ayarlanabilir Taktik Köpek Koşum Yansıtıcı Oxford Yumuşak Net Nefes Pet

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.97

Stokta
Mağazada

Nefes alabilen örgü astar, ekstra konfor ve koruma sağlayan yumuşak bir sünger ped ile donatılmıştır; kayış ve çekiş halatı (yaklaşık 1.İçin çok uygundur.It çekme kuvvetini vücuda dağıtabilir, köpeğin boğulmasını önleyebilir ve aynı zamanda evcil hayvanınız için kolay yürüyüş sağlayabilir.Yüksek yoğunluklu dokuma naylon kumaş, emniyet kemeri kitinin dayanıklılığını artırırayarlanabilir boyut : Ön kayış, farklı boyutlarda veya köpek türlerini karşılayacak şekilde ayarlanabilir.Bu dayanıklı köpek koşum takımı, rahat ve hafif bir örgü astar ve göğüs ve karın üzerinde yumuşak köpük dolgu ile tasarlanmıştır.Köpeğiniz için bu hediyeyi satın almadan önce, lütfen boyutu dikkatlice ölçün.It günlük yürüyüşler, seyahat, oyun vb. 5 in göbek çevresi : 34-56 / 13.Bu eğitim köpek koşumunun takılması/çıkarılması kolaydır ve küçük, orta veya büyük köpekler için uygundur.Arka kayış rahat yürüyüş, koşu, yürüyüş vb. [Uygulanabilir senaryolar] : Küçük köpekler için koşum Bichon Frise, Fransız Bulldog, Shih Tzu, Shetland Çoban Köpeği gibi küçük köpekler için uygundur, etc.Büyük köpekler için koşum Golden Retriever, Labrador, Alman Çoban, Husky, Amerikan Kabadayı Pitbull gibi orta ve büyük köpekler için uygundur, etc.Hafif ve kolay temizlenebilir.45 m uzunluğunda) etrafında yansıtıcı bir etkiye sahiptir, bu da geceleri kullanıldığında daha fazla görünürlük sağlayabilir ve güvenliği artırabilir.Nefis doldurma için dayanıklı ve kötü hava şartlarına dayanıklı, uygun-sezon hariç 2 ayarlanabilir omuz askıları-benzersiz Üçgen bağlantı kemer tasarımı daha yırtılmaya dayanıklı ve sağlamdır buddy Durable ve rahat kürklü sizin için mükemmel bir uyum oluşturmak için izin herşey times Resistant Oxford malzeme serin ve rahat köpek tutar.Köpeğinizin yürürken çekmesini önlemek için bir göğüs klipsi kullanın, bu da çekme eğiliminde olan köpekleri veya köpekleri eğitmek için mükemmeldir. [Çekme ve boğulma yok] : Orta köpek koşum takımı öndeki sünger pedlerden oluşur ve back.Bu benzersiz desen baskılı koşum, yavru köpeğinizi öne çıkarır!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!