• Yeni
Porselen Yuvarlak Tatlı Salata Tabakları 4'lü Set, UNİCASA Tatlı Seramik Tabak Seti, 8 İnç Modern Seramik Yemek Takımı, Fırın Güvenli Yemekler, Çizilmeye Dayanıklı, Mutfak Servis Tabağı, Reaktif Gri (4'lü)

Porselen Yuvarlak Tatlı Salata Tabakları 4'lü Set, UNİCASA Tatlı Seramik Tabak Seti, 8 İnç Modern Seramik Yemek

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.97

Stokta
Mağazada

【Daha Güvenli ve Sağlıklı Seçim】 Seramik plakalar gıda güvenli renkli sırdan yapılmıştır, kurşunsuz, kadmiyum içermez ve zararsızdır.Son derece dayanıklı sır, yiyecek kokularını, lezzetlerini veya lekelerini emmez.Zararlı maddelerin yemeğinize sızması konusunda asla endişelenmeyin. 【Fırın ve Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir】Yüksek ısı direncine sahip yüksek ateşlemeli seramikten yapılmış, fırın 500°F'ye kadar güvenlidir. Çatlama veya kırılma konusunda endişelenmeden fırında kullanabilirsiniz.Mikrodalga, buzdolabı ve bulaşık makinesinde fırın güvenli tabaklar da kullanılabilir. 【Tüm Günlük İhtiyaçları Karşılayın】 Son derece sert sır, günlük kullanım için çizilmez ve dayanıklıdır.Modern tabaklar yemeğinizin daha da lezzetli görünmesine yardımcı olur.Arada bir yavaşla ve yemeğin tadını çıkar. 7. Yığını kolay ve Temiz bir Özelliği şekli nestle dolap veya raflar sizin güzel yığını ve dolap alanı kazanmak için tasarlanmıştır.Yapışmaz ve pürüzsüz sır yapışmaya veya dökülmeye karşı dayanıklıdır, bulaşık makinesi veya el yıkama ile temizlenmesi kolaydır. 【Yaratıcı Sofra Takımı】 Sofra takımınızın daha yaratıcı görünmesini sağlayın, size farklı bir yemek deneyimi getirin, yemek tadının cazibesini daha iyi uyandırın.Partiler, ev eşyaları, festivaller ve tatiller için ideal hediye seçimi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!