• Yeni
KTW Yoğun Rafine Yüz Kremi 85ml / 2.8 Fl. Oz, Seramidli Hipoalerjenik Yüz Nemlendirici, Jeju Çiçekleri Ortanca ve Bija Tohumu Yağı, Kore Nemlendirici, EWG Doğrulandı

KTW Yoğun Rafine Yüz Kremi 85ml / 2.8 Fl. Oz, Seramidli Hipoalerjenik Yüz Nemlendirici, Jeju Çiçekleri Ortanca

Ziyaretçi izlenme:
₺ 86.34

Stokta
Mağazada

71 [ TAZE YÜZEYLİ NEMLENDİRİCİ ] Cilt nemini yenilemek, yapışkanlık hissi bırakmadan cilt bariyerini onarmak için %71 Jeju Ortanca çiçeği özleri, Bija Tohumu yağı ve Kalp yaprağı özü ile formüle edilmiş jel krem.Cildinizi esnek ve parlak bırakın. ♦ [SERAMİD NP ile CİLDİ ONARIN] sadece cildinizi nemli tutmakla kalmaz, aynı zamanda Seramid NP ile cilt bariyerini onarın, cilt bariyerini güçlendirin ve cilt elastikiyetini artırın. skin [ GÜNLÜK KULLANIM GÜNDÜZ ve GECE Nemlendirici ] cilt yağını ve su seviyesini dengelemek için gelişmiş fomular, cildin pürüzsüzleşmesine ve makyajı yemesine yardımcı olmak için bu kremi gece, sabah veya makyajdan önce serbestçe uygulayabilirsiniz. ♦ [JEJU'DAN bir HEDİYE ] Ortanca çiçeklerinden %71 Ekstrakt, sadece Jeju adasında yetişir, Ortanca çiçekleri cilt dokusunu iyileştirmeye, cilt elastikiyetini artırmaya ve cildi nemlendirmeye yardımcı olan mineraller bakımından zengindir. ♦ [EWG Doğrulanmış, PETA onaylı , BİTKİ kaynaklı Bileşenler] : KTW ürünü EWG Yeşil Sınıfı ile doğrulanmıştır.Tüm bileşenler bitki bazından elde edilir.KTW - "Anahtar Su" - "BİZİM için, DÜNYA için".EWG onaylı, Peta onaylı.Bitki kaynaklı bileşenlere dayanarak (Jeju'dan Ortanca Çiçeği, Kalp yaprağı özü, Bjia Tohumu yağı).Hassas ciltler için güvenlidir.Hipoalerjenik test tamamlandı.Geri dönüşüm ve soya mürekkebi için iyi PET plastikten yapılmış paket.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!