• Yeni
E Vitamini ve Seramid içeren IOPE Nemlendirici Cilt Losyonu, Cilt Bariyerini Güçlendirmek için Antioksidan Süt Yumuşatıcı, Amorepacific tarafından Kuru ve Hassas Ciltler için Yüz Nemlendirici, 11FL OZ.

E Vitamini ve Seramid içeren IOPE Nemlendirici Cilt Losyonu, Cilt Bariyerini Güçlendirmek için Antioksidan

Ziyaretçi izlenme:
₺ 43.80

Stokta
Mağazada

Nemli Ve Nazik Formül : Cilt nemlendirici losyonumuz, cildin yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü ile birlikte daha parlak bir cildin desteklenmesine yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğu destek ve beslenme ile kuru cilde yardımcı olan nazik ancak nemlendirici bir formül kullanır.Cilt Bariyerini Güçlendirin : E Vitamini içeren süt yumuşatıcı cilt losyonumuz, antioksidan aktiviteyi teşvik etmek ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olmak ve daha pürüzsüz, daha yumuşak bir cildi teşvik etmek için serbest radikalleri azaltmak için birlikte çalışan Seramidler kullanır.Pürüzsüz Cilt Dokusu : Günlük yüz nemlendirici losyonu, E Vitamini ile birleştiğinde yaşlanma belirtilerinin görünürlüğünü azaltmaya yardımcı olurken, aşırı pul pul dökülmeye gerek kalmadan cilt bariyerini korumaya ve desteklemeye yardımcı olan amino asitleri kullanır.Saf E Vitamini ile Antioksidan Destek : E vitamininin sunduğu antioksidan destek sayesinde, seramid içeren bu süt yumuşatıcı, ince çizgilerin, koyu lekelerin görünürlüğünü azaltmaya yardımcı olmanın yanı sıra daha parlak ve canlı bir cilde katkıda bulunur.Temiz ve Nazik Formül : Eşsiz formülümüz saf vitamin ile birlikte daha fazla antioksidan desteği sunar E.It sert kimyasallara veya katkı maddelerine dayanmadan üretilmiştir, böylece kuru ve hassas yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. skin.It nazik ve tahriş edici değildir, böylece sütün nemlendirilmesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!