• Yeni
L'Oreal Paris Cilt Bakımı Kollajen Yüz Nemlendirici, Gündüz ve Gece Kremi, Anti-Aging Yüz, Boyun ve Göğüs Kremi pürüzsüz cilt ve kırışıklıkları azaltmak için, 1.7 oz

L'Oreal Paris Cilt Bakımı Kollajen Yüz Nemlendirici, Gündüz ve Gece Kremi, Anti-Aging Yüz, Boyun ve Göğüs Kremi

Ziyaretçi izlenme:
₺ 26.94

Stokta
Mağazada

Gündüz ve gece yüz nemlendiricisi : cilde, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü doldurmaya yardımcı olan ve daha pürüzsüz, dolgun ciltler için nemi geri kazandırmaya yardımcı olan günlük yoğun nemlendirme dozu sağlar.Bu hafif, yağsız nemlendirici, hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine nemlendirme ve nem sağlar ve daha pürüzsüz, beslenmiş, daha genç görünümlü bir cilt için yapışkan bir film bırakmadan hızlı bir şekilde emer.Kanıtlanmış sonuçlar : Gece boyunca cilt nemle beslenir; Bu yüz nemlendiricisini kullandıktan 1 hafta sonra cilt daha pürüzsüz hisseder ve 4 haftalık kullanımda kırışıklıklar daha dolu görünür.Cildi Kollajen ile yenileyin : Yüz losyonu, gece göz kremleri veya spf'li nemlendiriciler olsun, cildinize L'Oreal Paris yaşlanma karşıtı cilt bakımından günlük bir hidrasyon dozu verin, cildinizi sağlıklı tutmak için cildinize gerekli nemi sağlarlar.Rutininize başlayın; Önce Revitalift Derm Intensives yüzde 3,5 Saf Glikolik Asit Jel Yüz Temizleyici ile temizleyin, Göz altı Koruyucu Göz Kremi ile göz altı tedavisi yapın ve Kollajen Nem Dolgulu Nemlendirici ile gece gündüz nemlendirin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!