• Yeni
Oksijen Enjeksiyon Güzellik Makinesi, Güzellik ve Kişisel Bakım için 110V-240V Cilt Nemlendirici Airbrush Nemlendirici Oksijen Enjeksiyon Makinesi (ABD düzenlemeleri)

Oksijen Enjeksiyon Güzellik Makinesi, Güzellik ve Kişisel Bakım için 110V-240V Cilt Nemlendirici Airbrush Nemlendirici

Ziyaretçi izlenme:
₺ 42.30

Stokta
Mağazada

Cilt tonunu soldurun ve aydınlatın, gözeneklerdeki kirleri temizleyin, elastik cildi uyandırın ve cilt bakım ürünlerinin emilim etkisini artırın.Cilde büyük miktarda nem sağlar, yaşlanan cildi pürüzsüzleştirir, gözeneklerdeki kir ve makyaj kalıntılarını giderir. 1 dakika oksijen enjeksiyonu ve hidrasyon, atomizasyon oksijen enjeksiyonu, cilt gençleştirme ve nemlendirme.Küçük su molekülleri gözeneklerden cildin derinliklerine nüfuz eder ve 0.28 um partikül büyüklüğü cildin suyu emmesini, iyi huylu dolaşımı ve cilt elastikiyetini yeniden şekillendirmesini teşvik etmek için nüfuz eder.Cildin nemini derinlemesine yeniler, cildin elastikiyetini geri kazandırır, gözenekleri küçültür, cildin canlılığını geri kazandırır, cildi, kırışıklıkları vb. İyileştirir.Özellik : 1. Cilde büyük miktarda nem sağlar, yaşlanan cildi pürüzsüzleştirir, gözeneklerdeki kir ve makyaj kalıntılarını giderir.2. Cildin nemini derinlemesine yeniler, cildin elastikiyetini geri kazandırır, gözenekleri küçültür, cildin canlılığını geri kazandırır, cildi, kırışıklıkları vb. İyileştirir.3. Küçük su molekülleri gözeneklerden cildin derinliklerine nüfuz eder ve 0.28 um partikül büyüklüğü cildin suyu emmesini, iyi huylu dolaşımı ve cilt elastikiyetini yeniden şekillendirmesini teşvik etmek için nüfuz eder.4. 1 dakika oksijen enjeksiyonu ve hidrasyon, atomizasyon oksijen enjeksiyonu, cilt gençleştirme ve nemlendirme.5. Cilt tonunu soldurun ve aydınlatın, gözeneklerdeki kirleri temizleyin, elastik cildi uyandırın ve cilt bakım ürünlerinin emilim etkisini artırın.Nasıl Kullanılır : Hazırlık Aşaması : Püskürtme tabancası konektör tüpünü cihaza bağlayın, su benzeri güzellik sıvısını çözelti şişesine dökün, anahtarı açın ve oksijen enjekte etmeye ve cildi nemlendirmeye başlayın (viskoz ürünü püskürttükten sonra her seferinde temizlemek için püskürtme tabancasını çıkarmaya dikkat edin).Sahne ilaçlama : ilaçlama anahtarı başlatmak için düğmeye Dokunma, yüz ve başlangıç tedavi püskürtme Başlığı hedefliyoruz.İşlem tamamlandıktan sonra, cihazı kapatmak için anahtar düğmesine basın.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Oksijen Enjeksiyon güzellik Makinesİmalzeme : ABSEtkinlik : iğnesiz su ve oksijen cilt gençleştirme ve oksijen enjeksiyongüç : 33 wvoltaj : 110 V-240 V (Geniş Voltaj) Güç Kaynağı Modu : Fiş İn Packa.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Oxygen Injection Beauty Machine
Material:
ABS
Efficacy:
Needle-free water and oxygen skin rejuvenation and oxygen injection
Power:
33w
Voltage:
110V-240V (Wide Voltage)
Power Supply Mode:
Plug In

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!